you're offline
Wróć

Przygotuj się do sezonu rowerowego!

Od 03/07 do 25/07
mikolow-czas_na_rower-28062021-390.jpg
Czas na rower! Podczas akcji, która odbędzie się od 3 do 24 lipca w pasażu naszej galerii handlowej poznasz ciekawe trasy turystyczne w okolicy dowiesz się więcej na temat rowerów i przygotujesz się do wakacyjnych wypraw.

PROPOZYCJE TRAS ROWEROWYCH I WIELE CIEKAWOSTEK NA WYSTAWIE

Od 3 do 24 lipca w pasażu centrum handlowego będzie dostępna wystawa infografik, a na niej mnóstwo ciekawostek i praktycznych porad związanych z turystyką rowerową. Będzie można dowiedzieć się, m.in. jak przygotować rower do jazdy, jakie są rodzaje rowerów, na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego dla nas sprzętu oraz jakie są najważniejsze zasady bezpieczeństwa. Coś dla siebie znajdą również poszukujący pomysłów na rowerowe wycieczki w okolicy. Na specjalnych planszach będzie można znaleźć propozycje ciekawych tras opracowanych we współpracy z serwisem internetowym traseo.pl.

FILMY I KONKURS NA FACEBOOKU

Wiedzę zdobytą na wystawie w pasażu galerii handlowej będzie można uzupełnić, oglądając filmy poradnikowe dostępne na profilu galerii w serwisie Facebook https://www.facebook.com/CentrumHandloweAuchanMikolow.

Chętni będą mogli wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania będą przydatne akcesoria rowerowe. Aby zdobyć jedną z nich, wystarczy pod konkursowym postem na profilu centrum handlowego dodać swoje zdjęcie z rowerowej wycieczki. Jury wybierze spośród nich trzy, które zostaną nagrodzone.

SERWIS ROWEROWY CZYNNY 10 LIPCA OD 11:00 DO 18:00

Nie każdą naprawę roweru można przeprowadzić samodzielnie. Dlatego 10 lipca w godzinach od 11:00 do 18:00 będzie działał bezpłatny serwis rowerowy. Dostępni na miejscu specjaliści dokonają regulacji przerzutek i hamulców, nasmarują napęd, czy zredukują luzy w układach rowerowych.

Serdecznie zapraszamy!