you're offline
Wróć

Prezenty za zakupy z okazji Dnia Kobiet

Od 06/03 do 31/03
auchan-prezenty_na_dzien_kobiet-03032021-390.jpg
Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet przygotowaliśmy dla Pań niespodzianki. Tylko 6 marca każda nasza klientka, która zrobi zakupy w sklepach galerii handlowej i okaże na miejscu zebrane paragony, będzie mogła otrzymać bezpłatny upominek!

Za zakupy za kwotę min. 100 złotych będzie można odebrać słoik naturalnego miodu pszczelego lub saszetkę wypełnioną kompozycją polskich dzikich kwiatów miododajnych oraz biohumusem. Wystarczy rozsypać zawartość w ogrodzie, w zniszczonym klombie, w doniczce na parapecie czy miejskim nieużytku, by stworzyć kwietną łąkę – wyśmienitą restaurację dla pszczół i roślin miododajnych!

Z kolei za zakupy na kwotę powyżej 250 złotych będzie można otrzymać ozdobną pluszową poduszkę, która sprawdzi się jako dekoracja wnętrza.

Warto pamiętać, że aby udokumentować kwotę zakupów, można wykorzystać tylko dwa paragony. W akcji nie biorą udziału paragony z hipermarketu. Z paragonami należy zgłosić się do specjalnego stoiska w pasażu naszej galerii handlowej w sobotę 6 marca od godziny 10:00 do 18:00. Liczba upominków jest ograniczona.

Serdecznie zapraszamy!

Regulamin do pobrania
Share