you're offline
Wróć

Nasze centrum ma certyfikat Safe Guard

26/07
add this event to your calendar

choose your application

mikolow-safe_guard-26072021-390.jpg
Zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników jest dla nas niezwykle ważne! Dlatego dokładamy starań by nasza przestrzeń była miejscem bezpiecznych zakupów.

Międzynarodowy certyfikat SafeGuard przyznany naszej galerii handlowej przez firmę Bureau Veritas potwierdza, że podejmowane przez nas działania są skuteczne, a nasz obiekt spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa związane z przeciwdziałaniem pandemii Covid-19!

Przyznanie certyfikatu SafeGuard poprzedziła wnikliwa procedura, podczas której oceniano zgodność rozwiązań stosowanych w centrum handlowym z wymaganiami sanitarnymi i prawnymi, związanymi z zapobieganiem rozprzestrzenianiu się pandemii koronawirusa.

Pozytywny wynik uzyskany podczas weryfikacji zapewnił nam międzynarodowy certyfikat i uprawnił nas do stosowania oznaczenia SafeGuard przy wejściu do centrum handlowego oraz na naszej stronie internetowej.

Przypominamy, że aktualne informacje o zasadach bezpieczeństwa i wymogach sanitarnych obowiązujących w naszym centrum handlowym można znaleźć na naszej stronie internetowej, na naszym profilu na Facebooku, a także na licznych plakatach na terenie pasażu.

Dziękujemy Wam, że pomagacie w codziennej trosce o nasze wspólne zdrowie i bezpieczeństwo! add this event to your calendar

choose your application