you're offline

USŁUGI

wifi.png

Bezpłatne WiFi

Bezpłatne WiFi

W naszym centrum handlowym możesz śmiało korzystać z nielimitowanego, bezpłatnego dostępu do bezprzewodowego internetu. Sprawdzisz interesujące Cię informacje i najnowsze promocje.
 
pralina.png

Pralnia

Pralnia

Tu przywrócisz blask rodzinnej garderobie i domowym tekstyliom. Pralnię 5asec znajdziesz w pasażu tuż przy hipermarkecie Auchan.
 
prasa.png

Książki i prasa

Książki i prasa

Poznaj bogatą ofertę prasy, książek i upominków w naszych salonach prasowych. W pasażu galerii handlowej znajdziesz księgarnię Bookszpan, a także salonik Kolporter.
 
kantor.png

Kantor

Kantor

Wyjeżdżasz w podróż, a może właśnie wróciłeś z wakacji? W naszej galerii handlowej bezpiecznie i wygodnie wymienisz pieniądze. Kantor Exchange Group znajdziesz w pasażu handlowym przy hipermarkecie Auchan.
 
bankomat.png

Bankomat i wpłatomat

Bankomat i wpłatomat

Jeśli wolisz płacić za zakupy gotówką w pasażu naszej galerii handlowej znajdziesz kilka bankomatów, należących do sieci różnych banków. Jeśli szukasz usług bankowych, w naszym pasażu możesz odwiedzić oddział Eurobanku oraz punkt obsługi klienta mBanku.
 
opticzny.png

Salon optyczny

Salon optyczny

U nas zadbasz o swój wzrok, a specjaliści salonu optycznego pomogą Ci w doborze odpowiednich okularów korekcyjnych, słonecznych oraz soczewek kontaktowych!
 
apteka.png

Apteka

Apteka

W aptece Cosmedica znajdziesz leki, suplementy diety, a także dermokosmetyki. Apteka mieści się tuż przy zachodnim wejściu do galerii handlowej.
 
naprawy.png

Punkt naprawy obuwia, klucze

Punkt naprawy obuwia, klucze

Szukasz miejsca, w którym naprawisz buty i dorobisz klucze? Korzystaj z usług Express Klucze, który znajdziesz w pasażu przy hipermarkecie Auchan.
 
podrozy.png

Biuro podróży

Biuro podróży

Odwiedź salon biura podróży Olivier’s Travels i znajdź miejsce na idealne wakacje. Salon mieści się w pasażu przy hipermarkecie Auchan.
 
parking.png

Bezpłatny parking

Bezpłatny parking

Na parkingu znajdziesz ponad 2100 miejsc parkingowych. Wygodnie zaparkujesz samochód i bez pośpiechu zrobisz zakupy w naszej galerii handlowej.
 
miejsca.png

Miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych

Miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych

Na naszym parkingu wydzieliliśmy wygodne miejsca dla osób niepełnosprawnych. Wszystkie znajdują się w pobliżu wejść do galerii handlowej.  
 
rowerow.png

Samoobsługowa stacja naprawy rowerów

Samoobsługowa stacja naprawy rowerów

Przed naszym centrum handlowym umieściliśmy wiatę, pod którą można bezpiecznie zostawić rower, a tuż obok stację z narzędziami do samodzielnej naprawy roweru.
 
auchan.png

Hipermarket Auchan

Hipermarket Auchan

Sprawdź różnorodną ofertę, atrakcyjne ceny i wyjątkowe promocje dostępne w hipermarkecie Auchan. Możesz wybierać spośród znanych marek i lokalnych produktów.
 
decathlon.png

decathlon

decathlon

Tu doskonale poczują się wszyscy, którzy lubią aktywnie spędzać czas i uprawiać sport. Czeka na Was bogata oferta i profesjonalni sprzedawcy, którzy pomogą wybrać odpowiednie produkty dla całej rodziny! 
 
leroymerlin.png

Leroy Merlin

Leroy Merlin

Szukasz pomysłu na nowy wystrój domu? Planujesz zmianę ogrodu w krainę pełną kolorów? Tu znajdziesz inspiracje i potrzebne Ci produkty.