you're offline

Yves Rocher  MIKOŁÓW

  • ZDROWIE
  • URODA

Yves Rocher to marka, która cieszy się ogromnym zaufaniem. Obecna na rynku od ponad 50 lat. Podstawą jest tworzenie kosmetyków w zgodzie z naturą, produkcja preparatów na bazie roślin, bezpieczeństwo i jakość oraz aktywna ochrona środowiska.

Sklep Yves Rocher w Auchan oferuje prawdziwe bogactwo naturalnych, skutecznych kosmetyków. Szeroki asortyment produktów do pielęgnacji ciała, twarzy dla każdej skóry, cery i wieku, paleta kosmetyków do makijażu, manicure i zmysłowe, piękne zapachy. Salon Yves Rocher to również atrakcyjne produkty dla mężczyzn - do pielęgnacji i do golenia, wody toaletowe oraz wiele innych.

W Atelier Kosmetyki Roślinnej w Auchan każdy produkt posiada tester, można więc odpowiednio dobrać do własnych potrzeb i upodobań, kosmetyk lub zapach.

Yves Rocher to jedna z niewielu firm, które kontrolują wszystkie etapy powstawania produktu, od hodowli certyfikowanych roślin, przez produkcję, po dystrybucję. Dzięki temu Atelier Kosmetyki Roślinnej w Auchan może zaproponować klientom pełną gamę wysokiej klasy, bezpiecznych kosmetyków będących efektem badań naukowych i poszukiwań.

https://rocher.business.site