you're offline

Nowość w salonie BYTOM

Od 05-10 do 05-11
add this event to your calendar

choose your application

bytom-sezon_w_muzeum-05102020-390.jpg
Marka BYTOM od lat w swoich kolekcjach i komunikacji nawiązuje do polskiej kultury i sztuki, zarówno klasycznej jak i współczesnej.

Obecna kolekcja proponowana przez markę BYTOM i kampania ją promująca - są wyjątkowe. Wynika to z faktu, że marka BYTOM obchodzi w tym roku 75 rocznicę istnienia. Ten niezwykły jubileusz podkreśliliśmy, tworząc dwie mocno osadzone we współczesnym designie kolekcje - RETRO FUTURE i MONOGRAM. Kampania jesień-zima 2020 zrealizowana została we wnętrzach jednego z najpiękniejszych muzeów w Polsce - Muzeum Narodowego w Warszawie. Dostojne wnętrza muzeum zestawione z nowoczesnymi stylizacjami, w których łączymy formal z casualem lub streetwearem, plus charyzma światowej klasy modela - stworzyły poetycki, bardzo współczesny obraz. Na zdjęciach wykorzystywanych w kampanii pojawiły się wybrane dzieła, a także modernistyczna architektura samego budynku. Wyjątkową 75 rocznicę marka BYTOM postanowiła podkreślić, pokazując jedno z najbardziej rozpoznawalnych dzieł w historii polskiego malarstwa - obraz „Bitwa pod Grunwaldem” Jana Matejki.

Kolekcja BYTOM RETRO FUTURE reprezentuje eklektyzm w modzie, łączy wzory tkanin z minionych lat, ukazując je we współczesnym wydaniu krawieckim: nowy formal i nowy casual. Kolekcja BYTOM MONOGRAM wykorzystuje literę B, tworząc nawiązujący do klasyki polskiego designu, i jednocześnie bardzo nowoczesny, wzór. Wprowadziliśmy go w niemal każdy element projektowanej garderoby - od garnituru do dresu.

W 75 rocznicę istnienia wciąż tworzymy nowe kolekcje i odpowiadamy na potrzeby Naszych Klientów. add this event to your calendar

choose your application

Share