you're offline
Wróć

U nas zaszczepisz się przeciwko Covid-19

01/03
add this event to your calendar

choose your application

mikolow_szczepienia-02032022-390.jpg
W jednym z lokali w naszej galerii handlowej działa punkt szczepień przeciwko COVID-19. Od poniedziałku do soboty w godzinach 08:00-20:00 każda uprawniona do tego osoba, będzie mogła tam przyjąć szczepienie. Dzieci poniżej 16. roku życia, a także wymagające tego inne osoby, do przyjęcia szczepienia będzie kwalifikował obecny w punkcie lekarz.

Osoby dorosłe będą mogły wybrać rodzaj szczepionki spośród dostępnych preparatów Pfizer, Moderna (Spikevax), Nuvaxovid lub Johnson&Johnson. Dzieci, zgodnie z obowiązującymi wytycznymi, będą szczepione preparatem Pfizer.

Osoby, które chcą przyjąć szczepienie, powinny wcześniej zarejestrować się poprzez system e-pacjent lub infolinię 989. Szczepione będą również osoby, które wcześniej się nie zapisały oraz cudzoziemcy. Należy pamiętać, by zabrać ze sobą dokument potwierdzający tożsamość, np. dowód osobisty, paszport, kartę pobytu czy prawo jazdy.

W punkcie bez dodatkowych formalności i bezpłatnie mogą zaszczepić się osoby uciekające z Ukrainy – zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci powyżej 5 r.ż.

Punkt szczepień w naszej galerii handlowej jest wygodny i spełnia wszelkie standardy określone przez Ministerstwo Zdrowia. Obecny na miejscu personel medyczny kwalifikuje pacjentów do szczepienia, odpowiada na wszelkie pytania, wykonuje iniekcje i troszczy się o bezpieczeństwo zaszczepionych. Punkt powstał we współpracy z Indywidualną Praktyką Lekarską Grzegorz Kaszyk.

Zachęcamy do korzystania z punkt szczepień w naszej galerii handlowej. add this event to your calendar

choose your application