you're offline
Wróć

Zrób zakupy i odbierz świąteczną dekorację

05/12
add this event to your calendar

choose your application

mikolow-ozdoby_swiateczne-03122020-390.jpg
Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami – to czas na gwiazdkowe zakupy! Na najbliższy weekend przygotowaliśmy dla naszych klientów mikołajkowe niespodzianki!

Za zakupy w sklepach naszej galerii handlowej będzie można otrzymać upominek – wyjątkową, ekologiczną dekorację! Do wyboru będą świąteczne stroiki, wieńce i świeczniki wykonane z zielonych gałązek i zimowych owoców głogu i jarzębiny. Taki upominek doskonale się sprawdzi jako ozdoba w domu lub gwiazdkowy prezent.

Jak zdobyć wyjątkową świąteczną dekorację?

Wystarczy zrobić zakupy w salonach naszej galerii handlowej za kwotę minimum 100 złotych i okazać paragony w punkcie wydawania nagród w pasażu naszej galerii handlowej. Można sumować kwoty za zakupy w poszczególnych sklepach. W akcji nie biorą udziału paragony z hipermarketu.

Punkt wydawania świątecznych nagród będzie czynny 5 i 6 grudnia od godziny 10:00 do 19:00.

W naszych salonach znajdziesz najnowsze, zimowe kolekcje marek, które znasz i lubisz. Dla Ciebie i Twoich najbliższych mamy wiele inspirujących pomysłów na wygodne i ciepłe stylizacje. Każdą z nich uzupełnisz o modne obuwie i stylowe dodatki.  

Szukasz prezentów dla najbliższych? U nas znajdziesz wiele inspiracji i kupisz trafione prezenty dla każdego, niezależnie od wieku!

Zapraszamy na świąteczne zakupy! add this event to your calendar

choose your application

Share