you're offline
Wróć

Wspaniały dzień kobiet

04/03
mikolow-dzien_kobiet-27022023-390.jpg
Pomysłów na świętowanie Dnia Kobiet może być wiele – kwiaty, spotkanie przy kawie, a może chwila relaksu i ciekawe zajęcia, które pozwolą zdobyć nowe umiejętności?

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet przygotowaliśmy dla pań wyjątkowe warsztaty układania roślin i tworzenia ekologicznych kosmetyków. Zapraszamy w sobotę 4 marca od godziny 10.00 do godziny 17.00. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

W scenerii wypełnionej zielenią będzie można poznać tajniki wykonywania bukietów i kompozycji z roślin. Pod okiem florysty uczestniczki ułożą kolorowe bukiety oraz naturalne dekoracje z kwiatów i liści. Do ich wykonania panie użyją profesjonalnych akcesoriów, w tym gąbek florystycznych. Ułożone kompozycje roślinne będzie można zabrać potem do domu, by wnieść do wnętrz przedwiosenny nastrój i kolor.

Uczestniczki spotkania będą mogły również własnoręcznie przygotować ekologiczne kremy do twarzy. Na miejscu znajdą wszystkie składniki i akcesoria niezbędne do wykonania kosmetyku. Prowadzący warsztaty podpowiedzą, w jakiej kolejności łączyć ze sobą składniki, aby osiągnąć najlepszy efekt.

Zapraszamy na chwilę kobiecego relaksu!