you're offline
Wróć

Weź udział w świątecznej zbiórce żywności

23/11
add this event to your calendar

choose your application

390x390px-mikolow-zbiórka zywnosci.png
Święta Bożego Narodzenia już coraz bliżej! To czas, kiedy myślimy, jak je spędzić i jakim upominkiem obdarować najbliższych. Zachęcamy, żeby w tym roku zatroszczyć się również o osoby ubogie, którym szczególnie trudno jest przygotować się do świąt. Nasza galeria handlowa dołącza do 24. Świątecznej Zbiórki Żywności organizowanej przez Śląski Bank Żywności.

Każdy z nas może podarować potrzebującym jedzenie na świąteczny stół! Od 23 do 28 listopada w pasażu naszej galerii handlowej będzie dostępna specjalna skrzynia na produkty spożywcze. W ten sposób będzie można podzielić się nie tylko jedzeniem, ale też dobrem. Najbardziej potrzebne są takie produkty, jak: mąka, makaron, kasza, cukier, olej, konserwy, przetwory owocowe i warzywne, bakalie czy słodycze. Śląski Bank Żywności przekaże zebrane dary osobom najbardziej potrzebującym w naszym regionie.

Skrzynia na świąteczne dary będzie dostępna w godzinach pracy galerii handlowej, czyli od poniedziałku do soboty od godziny 9:00 do 21:00.

Ci, którzy z powodu pandemii koronawirusa ograniczają wyjścia na zakupy, mogą wesprzeć inicjatywę Śląskiego Banku Żywności poprzez udział w internetowej zbiórce pieniężnej. Datki można wpłacać pod linkiem https://zbiorkazywnosci.pl/produkt/koszyk/?attribute_pa_bank-zywnosci=slaski-bank-zywnosci. Uzyskane w ten sposób środki zostaną przeznaczone na zakup żywności.

Sprawmy, by tegoroczne święta były dobrym i spokojnym czasem – dołączmy do 24. Świątecznej Zbiórki Żywności!
  add this event to your calendar

choose your application

Share