you're offline
Wróć

W trosce o potrzebujących

21/05
add this event to your calendar

choose your application

mikolow-w_trosce_o_potrzebujacych-22052020-390.jpg
Ostatnie tygodnie to czas, który wymaga od nas uważności na potrzeby innych i solidarności. W ramach akcji #dobrysąsiad pomagamy najbardziej potrzebującym w naszym najbliższym otoczeniu i dostarczamy im najbardziej potrzebne rzeczy i sprzęt medyczny.

Personelowi Ośrodka dla Osób Niepełnosprawnych Miłosierdzie Boże w Borowej Wsi przekazaliśmy niezbędne w czasie epidemii środki ochrony osobistej - kombinezony ochronne, maseczki z filtrem FFP3 i rękawiczki nitrylowe, a także  bezdotykowy termometr.

To nasza kolejna akcja pomocy Ośrodkowi dla Osób Niepełnosprawnych w Borowej Wsi. Pod koniec kwietnia przekazaliśmy bony do sklepów w naszym centrum handlowym na licytację w ramach akcji charytatywnej „Mikołowski Bazarek Charytatywny”. Całkowity dochód z licytacji wsparł budżet Ośrodka dla Osób Niepełnosprawnych w Borowej Wsi.  

Pomogliśmy również Domowi Pomocy Społecznej i Hospicjum im. św. Kaliksta I w Tychach. Przekazaliśmy tej placówce 22 komplety pościeli szpitalnej, termometr bezdotykowy oraz wózek kasetowy ułatwiający sprzątanie.  

Wszystkim pracownikom i podopiecznym placówek składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia i sił, tak potrzebnych każdego dnia. add this event to your calendar

choose your application

Share