you're offline
Wróć

Targi „Zdrowy styl” w Centrum Handlowym Auchan Mikołów

24/01
mikolow-targi_zdrowy_styl-16012020-390.jpg
Badanie składu ciała, analiza kolorystyczna, badania trychologiczne, brafitting oraz wiele innych atrakcji czekają na panie odwiedzające 25 stycznia Centrum Handlowe Auchan Mikołów. W programie targów są także bezpłatne konsultacje dietetyczne, stylizacyjne, spotkania z wizażystą oraz sesje zdjęciowe. Wstęp bezpłatny!

Już wkrótce panie zainteresowane modą, wizażem i zdrowym stylem życia będą mogły wziąć udział w targach w Centrum Handlowym Auchan Mikołów. Wydarzenie zgromadzi specjalistów z różnych dziedzin z branży beauty, którzy podzielą się swoją wiedzą. Na pytania odpowiedzą dietetyk – kosmetolog, stylista, wizażysta, trycholog, specjaliści z zakresu zdrowia, a pamiątkę w postaci profesjonalnego zdjęcia wykona fotograf.

Podczas spotkań i konsultacji, które odbędą się w pasażu galerii handlowej, panie będą miały okazję poznać zasady prawidłowego żywienia, dokonać analizy składu ciała czy dowiedzieć się, jak prawidłowo wykonać profesjonalny makijaż. Styliści doradzą, jak dobierać kolory do rodzaju urody oraz stroje do rodzaju sylwetki oraz udzielą wskazówek z zakresu brafittingu. Chętni wykonają badanie cery oraz skóry głowy, które pomoże w doborze kosmetyków i właściwej pielęgnacji. Podczas targów odbędą się również sesje fotograficzne, podczas których fotograf będzie udzielać praktycznych wskazówek, jak pozować do zdjęć, aby osiągnąć najlepsze efekty. Uczestnicy targów będą mieli okazję zdobyć bony podarunkowe na konsultacje oraz karty podarunkowe.

Targi „Zdrowy styl” odbędą się 25 stycznia w Centrum Handlowym Auchan Mikołów przy ul Gliwickiej 3 w Mikołowie. Konsultacje będą prowadzone od godz. 14.00 do 18.00. Wstęp bezpłatny!
Share