you're offline
Wróć

Seniorze, zaszczep się przeciwko covid-19

01/08
add this event to your calendar

choose your application

mikolow-szczepimy_sie-01082022-390.jpg
W naszym centrum handlowym działa punkt szczepień przeciwko COVID-19. Od poniedziałku do soboty w godzinach 08:00-20:00 każda uprawniona do tego osoba, może przyjąć szczepienie bez konieczności wcześniejszej rejestracji.

Zapraszamy szczególnie osoby powyżej 60. r. ż. na szczepienie dawką przypominającą.

Odpowiedzi na wszelkie pytania związane ze szczepieniami, a także szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 577 87 67 47.

Osoby dorosłe będą mogły wybrać rodzaj szczepionki spośród dostępnych preparatów Pfizer, Moderna (Spikevax), Nuvaxovid lub Johnson&Johnson. Dzieci, zgodnie z obowiązującymi wytycznymi, będą szczepione preparatem Pfizer. Dzieci poniżej 16. roku życia, a także wymagające tego inne osoby, do przyjęcia szczepienia będzie kwalifikował obecny w punkcie lekarz.

Punkt szczepień w naszym centrum handlowym jest wygodny i spełnia wszelkie standardy określone przez Ministerstwo Zdrowia. Obecny na miejscu personel medyczny kwalifikuje pacjentów do szczepienia, odpowiada na wszelkie pytania, wykonuje iniekcje i troszczy się o bezpieczeństwo zaszczepionych. Punkt powstał we współpracy z Indywidualną Praktyką Lekarską Grzegorz Kaszyk.

Zachęcamy do korzystania z punkt szczepień! add this event to your calendar

choose your application