you're offline
Wróć

Rękodzieło i smakołyki na świątecznym jarmarku!

Od 13/12 do 15/12
mikolow-jarmark_swiateczny-10122019-390.jpg
Pomysły na gwiazdkowe upominki dla najbliższych, ręcznie wykonane ozdoby bożonarodzeniowe, piękne obrusy oraz smakołyki na rodzinne spotkania będzie można znaleźć na trzydniowym świątecznym jarmarku, który rozpocznie się 13 grudnia!

Święta Bożego Narodzenia już coraz bliższej! To czas, aby skompletować świąteczne prezenty i dekoracje na choinki i stoły. Wszystkich, którzy szukają oryginalnych pomysłów na prezent dla najbliższych, kolorowych ozdób i smakołyków zapraszamy do odwiedzenia świątecznego jarmarku w naszym pasażu.

Na stoiskach handlowych, które pojawią się 13 grudnia, przez 3 dni będzie można znaleźć różnorodne produkty, które doskonale sprawdzą się jako świąteczny prezent. Coś dla siebie znajdą także poszukujący oryginalnych ozdób na choinkę czy obrusów na świąteczny stół. Na jarmarku nie zabraknie również smakołyków – w asortymencie będą m.in. miody, sery kozie oraz regionalne przysmaki.

Jarmark świąteczny rozpocznie się w piątek 13 grudnia i potrwa do niedzieli 15 grudnia. Stoiska handlowe będą dostępne w godzinach pracy naszej galerii.

Zapraszamy!
Share