you're offline
Wróć

Podziękuj medykom – przygotuj kartkę lub podaruj krem do rąk

15/05
add this event to your calendar

choose your application

mikolow-krem_dla_medyka-14052020-390.jpg
W ramach akcji #dobrysąsiad dziękujemy pracownikom Szpitala Jednoimiennego MEGREZ w Tychach!

Chcemy wspólnie okazać wdzięczność personelowi medycznemu, który troszczy się o chorych na Covid-19. Dlatego w ramach akcji #dobrysąsiad wspólnie z naszymi najemcami zapraszamy do udziału w zbiórce kremów do pielęgnacji dłoni „Krem dla medyka” w naszej galerii handlowej oraz w konkursie „Kartka dla medyka” na profilu centrum handlowego na Facebooku.

Pracownicy służby zdrowia wielokrotnie w ciągu dyżurów używają płynów do dezynfekcji, co odbija się bardzo negatywnie na kondycji skóry ich dłoni – skóra pęka i staje się otwartą bramą dla wirusów i bakterii. Podziękujmy im wspólnie za codzienny trud i pomóżmy ratować dłonie, które ratują nasze zdrowie i życie!

Od 15 maja w pasażu galerii handlowej stanie specjalnie oznaczony pojemnik, w którym klienci będą mogli umieszczać kremy do rąk dla medyków. Zebrane kosmetyki trafią do personelu Szpitala Jednoimiennego MEGREZ w Tychach. Pojemnik na kremy będzie dostępny w godzinach pracy galerii handlowej od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00.

Klienci będą mogli wziąć udział w konkursie na projekt kartki z podziękowaniami dla medyków. Konkurs trwa od 15 do 31 maja. Po zakończeniu konkursu kartka zostanie wydrukowana i dołączona do paczek z kremami, które centrum handlowe przekaże medykom. add this event to your calendar

choose your application

Share