you're offline
Wróć

Odwiedź wystawę Sztuka Dobra

18/08
add this event to your calendar

choose your application

mikolow-sztuka_dobra-17082020-390.jpg
„Szuka Dobra” to wystawa prac plastycznych wykonanych różnymi technikami. Wszystkie prezentowane obrazy, przedmioty użytkowe i dekoracje powstały podczas terapii zajęciowej, prowadzonej przez trzy lokalne organizacje Ośrodek dla Osób Niepełnosprawnych w Borowej Wsi, Warsztat terapii zajęciowej im. o. S. Bocera, OMI – Stowarzyszenie na rzecz niepełnosprawnych SPES oraz Fundację im. Brata Alberta z Sosnowca.

Uczestnikami warsztatów są osoby z różnymi niepełnosprawnościami. Poprzez udział w warsztatach rozwijają swoje zdolności manualne i wyobraźnię, a także uczą się wyrażać przeżycia i emocje.

Wystawa, która odbywa się w naszej galerii handlowej to również okazja do tego, by spojrzeć na ludzi i świat z innej perspektywy, oczami osób niepełnosprawnych. Po zakończeniu ekspozycji będzie można zakupić wybrane prace.

Wystawa pt. „Sztuka Dobra” będzie dostępna w pasażu galerii handlowej od 18 sierpnia do 1 września. Prace można oglądać w godzinach pracy galerii handlowej od poniedziałku do soboty od 9:00 do 21:00, a w niedzielę handlową od 9:30 do 19:30.

Serdecznie zapraszamy!

    
   
  


 


  
add this event to your calendar

choose your application

Share