you're offline
Wróć

Odwiedź świąteczny jarmark

11/12
add this event to your calendar

choose your application

mikolow-jarmark_swiateczny-04122020-390.jpg
Znajdziesz pomysły na prezenty od serca! Zapraszamy od 11 do 13 grudnia!

Zaledwie kilka tygodni dzieli nas od Świąt Bożego Narodzenia, dlatego warto wcześniej zaplanować gwiazdkowe zakupy! Na świątecznym jarmarku w naszej galerii handlowej będzie można znaleźć rękodzieło, które zainteresuje wszystkich tych, którzy poszukują pomysłu na niebanalne świąteczne prezenty, a także miody z lokalnej pasieki.  

Moc wyjątkowych produktów czeka na odwiedzających na stoiskach rękodzielniczych. Będzie tam można obejrzeć i kupić obrazy malowane różnymi technikami, a także wyjątkowe, świąteczne obrusy, serwetki i ozdoby. Jako oryginalny prezent dobrze sprawdzi się dostępna na stoiskach biżuteria artystyczna, a także naturalne kosmetyki czy ręcznie wykonane mydełka.

Na świątecznym jarmarku coś dla siebie znajdą również miłośnicy literatury. Będą mogli wybierać spośród różnorodnych tytułów, w tym książek z przepisami świątecznymi.

Dodatkowo na jednym ze stoisk na jarmarku będzie można zakupić naturalne miody, które doskonale sprawdzą się jako składnik pysznych świątecznych potraw.

Świąteczny jarmark odbędzie się w dniach 11-13 grudnia w pasażu naszej galerii handlowej. Stoiska będą dostępne w godzinach pracy obiektu od poniedziałku do soboty od 9:00 do 21:00, a w niedzielę handlową 13 grudnia od 9:30 do 19:30.

Serdecznie zapraszamy na świąteczne zakupy! Nikt z odwiedzających nie wyjdzie z pustymi rękoma! add this event to your calendar

choose your application

Share