you're offline
Wróć

Mama najlepszą artystką! – bezpłatne atrakcje dla rodzin z dziećmi

12/10
mikolow-misja-mama-10102019-390.jpg
Z mamą niejedno można zmalować! 12 października zapraszamy na atrakcje z cyklu „Misja: mama!”. W programie warsztaty artystyczne, na których powstanie biżuteria, figurki, koszulki czy kubki. Wstęp bezpłatny!  

Cykl pod hasłem „Misja: mama!” to skierowane do rodzin wydarzenia, które łączą ulubione rozrywki rodziców z zabawami dla dzieci. W programie spotkań znajdują się praktyczne zajęcia, spotkania i porady specjalistów, a także rozrywki dla maluchów i konkursy. Październikowe spotkanie będzie poświęcone sztuce, a rodzice z dziećmi wezmą udział w warsztatach plastycznych.

Rodzice z dziećmi odwiedzający 12 października nasze Centrum Handlowe wezmą udział w warsztatach artystycznych, na których różnymi technikami będą przygotowywane małe dzieła sztuki. Powstaną barwne bransoletki i figurki, które sprawdzą się jako prezenty dla najbliższych. Mali artyści przygotują również koszulki i kubki dla super mam i wezmą udział w wesołych zabawach. Będzie się działo!

Atrakcje z cyklu „Misja: mama!” odbędą się 12 października. Zajęcia będą prowadzone od godz. 12.00 do 18.00. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!
Share