you're offline
Wróć

Klub młodych naukowców! – minitargi zajęć pozaszkolnych

Od 08/02 do 30/03
mikolow-klub_mlodych_naukowcow-21012020-390.jpg
Język angielski, lekcje matematyki czy może robotyki? Każdy znajdzie coś dla siebie na zbliżających się minitargach zajęć pozaszkolnych. Rodzice z dziećmi, którzy nas odwiedzą w sobotę 8 lutego, wezmą udział w zajęciach i zabawach edukacyjnych, które przybliżą ofertę pobliskich placówek edukacyjnych. Wstęp wolny.

Nie wszystkie przedmioty w szkole pozwalają na rozwój pasji i zdolności dzieci. Niezwykle ważna jest organizacja czasu wolnego, tak aby wykorzystać pokłady energii drzemiące w małych naukowcach. Zajęcia i atrakcje pozaszkolne pozwolą na rozwój zainteresowań, a do tego będą dla dzieci okazją do dobrej zabawy i poznawania rówieśników. Wszystkich niezdecydowanych, jakie zajęcia wybrać, zapraszamy na minitargi zajęć pozaszkolnych.

Na zbliżającym się wydarzeniu swoją ofertę zaprezentują placówki, organizujące aktywności edukacyjne dla dzieci w wieku od 3 do 14 lat. Rodzice wraz z dziećmi będą mieć okazję do spotkania i rozmowy z ich przedstawicielami. Dzieci wezmą udział w pokazowych zajęciach i animacjach, które pozwolą na szybkie i wygodne poznanie oferty, a także dobranie zajęć do zainteresowań.

Wydarzenie „Klub Młodych Naukowców” odbędzie się 8 lutego w godz. 14:30-17:30. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Share