you're offline
Wróć

Jesienne, dyniowe szaleństwo w naszym Centrum Handlowym!

26/10
mikolow-akademia-malych-odkrywcow-23102019-390.jpg
Wystawa blisko 30 gatunków dyni, warsztaty wikliniarstwa czy zajęcia kreatywne dla dzieci to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na odwiedzających nasze Centrum. Jesienne atrakcje odbędą się w sobotę 26 października. Wstęp bezpłatny. 

Jesienne zbiory zakończone, czas świętować w otoczeniu najpiękniejszych darów mijającej pory roku. Zbliżające się wydarzenie będzie skupione na królowej jesieni, czyli dyni, a oferowane atrakcje tematyczne i klimatyczny wystrój wprowadzą uczestników w ciepły, jesienny nastrój. 

Odwiedzający galerię goście będą mieć okazję podziwiać wystawę najpiękniejszych i najokazalszych gatunków dyni. Wśród barwnych okazów znajdzie się niemal 30 rodzajów dyni jadalnych oraz ozdobnych, co pozwoli poszerzyć wiedzę na temat tego warzywa oraz podziwiać jego różnorodność. Wystawa będzie stanowić ciepłe i oryginalne tło do pamiątkowych zdjęć z najbliższymi.  

Wśród atrakcji dla dzieci znajdzie się kilka rodzajów zajęć tematycznych. Na zajęciach poświęconych sztuce wikliniarstwa dzieci oraz ich opiekunowie będą próbować swoich sił w wyplataniu witek wierzbowych. Powstaną koszyki, tacki i rożki, które przydadzą się w każdym domu. Na warsztatach kreatywnych powstaną również papierowe i styropianowe dynie, które będą przystrajane kolorowymi dekoracjami, a także ozdoby halloweenowe, takie jak różdżki czy kapelusze czarnoksiężnika. 

Akcja odbędzie się 26 października od godz. 15:00 do 17:30. Wstęp bezpłatny. 

Serdecznie zapraszamy! 
 
Share