you're offline
Wróć

Ekologiczny dzień mamy i dziecka.

04/06
auchan-ekologiczny_dzien_mamy_dziecka-25052022-390.jpg
Zapraszamy na rodzinne warsztaty ekologiczne! Uczestnicy przekonają się, że rośliny i naturalne składniki doskonale sprawdzają się w produktach do pielęgnacji skóry i jako kolorowe dekoracje!

W sobotę 4 czerwca w pasażu naszej galerii handlowej pojawią się ekologiczne strefy warsztatowe.

WYKONAJ EKOLOGICZNY KREM!

Każda chętna pani będzie mogła wziąć udział w warsztatach z tworzenia ekokosmetyków. W trakcie zajęć, w oparciu o ekologiczne składniki powstaną naturalne kremy. Wykonane własnoręcznie specyfiki, uczestniczki warsztatów będą mogły zabrać do domu.

STWÓRZ WIOSENNĄ DEKORACJĘ!

Rośliny są doskonałą ozdobą każdego wnętrza. Przekonają się o tym uczestnicy rodzinnych warsztatów tworzenia kompozycji roślinnych. Pod okiem florystów dorośli i dzieci wykonają lasy w słoikach, kompozycje w doniczkach oraz na gąbkach florystycznych.

Uczestnicy warsztatów będą wykorzystywać wyłącznie ekologiczne elementy – kwiaty, ozdobne rośliny czy naturalne dodatki.

PAMIĄTKOWE ZDJĘCIE W ROŚLINNEJ SCENERII

W trakcie spotkania zapraszamy do udziału w minisesji zdjęciowej. Za rekwizyty i tło posłużą żywe kwiaty i rośliny. Zdjęcia będziemy wykonywać aparatami Instax, a każdy uczestnik otrzyma na pamiątkę wydrukowane zdjęcie.

Zapraszamy do wspólnej zabawy w sobotę 4 czerwca od godziny 10:00 do godziny 17:00.
Wstęp wolny!