Materiały dla prasy

 
 • 11.12.2018

  Przygotuj kreatywne ozdoby świąteczne! – warsztaty dla dzieci

  Czas przystroić choinkę! Własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne będą oryginalną dekoracją lub unikatowym prezentem dla najbliższych, którego na próżno szukać na sklepowych półkach. Już 15 grudnia Centra Handlowe Auchan w Katowicach, Mikołowie, Sosnowcu i Żorach organizują przedświąteczne warsztaty kreatywne dla dzieci. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 03.12.2018

  Święty Mikołaj zawita do Centrów Handlowych Auchan

  Czy wszystkie dzieci były w tym roku grzeczne? Już 6 grudnia wszystkie maluchy odwiedzające Centra Handlowe Auchan w Katowicach, Mikołowie i Sosnowcu będą miały okazję przywitać się ze świętym Mikołajem i wręczyć mu list z listą życzeń. Śnieżynka i bałwanek zaproszą uczestników spotkania do wspólnej zabaw, w tym śpiewów, gier i konkursów plastycznych. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 29.11.2018

  Wyrusz w podróż do świątecznej wioski Smerfów – teatrzyk dla dzieci

  „Hej Smerfy, zbliża się niebezpieczeństwo – to Gargamel!” -  zgodnie ze słowami piosenki małe, niebieskie stworki już wkrótce czeka wiele ciekawych przygód, ale też niebezpieczeństw. 1 grudnia Centrum Handlowe Auchan Mikołów zaprasza na teatrzyk, który przeniesie maluchy do świątecznej wioski Smerfów.

   

  Więcej  

   
 • 20.11.2018

  Modny Black Friday z nagrodami

  Wielkie, wyprzedażowe szaleństwo, czyli Black Friday zbliża się wielkimi krokami. 23 listopada na gości Centrum Handlowego Auchan Mikołów czeka pokaz mody, spotkanie z projektantem Tomaszem Jacykowem, konkursy z nagrodami oraz atrakcyjne promocje i rabaty cenowe.

  Oryginalny artykuł do pobrania >> TUTAJ <<

   

  Więcej  

   
 • 15.11.2018

  Kolejna odsłona akcji wymiany książek w Centrum Handlowym Auchan Mikołów

  17 listopada goście Centrum Handlowego Auchan Mikołów będą mieć okazję odświeżyć domowe księgozbiory i wymienić swoje książki na egzemplarze przyniesione przez innych klientów. Uczestników akcji czekają również warsztaty podróżnicze oraz spotkanie z blogerem, uczestnikiem wyprawy „Zielonym Busem” dookoła Stanów Zjednoczonych. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 06.11.2018

  Tworzymy patriotyczne ozdoby z drewna – bezpłatne warsztaty dla dzieci

  Święto niepodległości przywitaj w barwach narodowych! Centra Handlowe Auchan w Katowicach, Mikołowie i Sosnowcu organizują 10 listopada warsztaty kreatywne, podczas których powstaną kotyliony i orły przyozdobione drewnem osiki. Udział w zajęciach jest bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 01.11.2018

  Baltazar Gąbka zawita do Centrum Handlowego Auchan Mikołów

  3 listopada mali goście Centrum Handlowego Auchan Mikołów przeniosą się do Krainy Deszczowców, aby pomóc z uwolnieniu słynnego naukowca Baltazara Gąbki. Maluchom pomoże niezastąpiony Smok Wawelski i słynny kucharz Bartolini herbu Zielona Pietruszka. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 16.10.2018

  Jesienne zabawy z Kubusiem Puchatkiem – bezpłatne animacje dla dzieci

  Wykradanie miodu ze słoiczka, brykanie czy sadzenie marchewek to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają 20 października na dzieci w Mikołowie. Spotkanie z Kubusiem Puchatkiem i wesołe animacje organizuje dla małych gości Centrum Handlowe Auchan Mikołów. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 10.10.2018

  Tworzymy jesienne wianki z wikliny – bezpłatne warsztaty dla dzieci

  Jesienią kwietne wianki zamieniamy na wiklinowe! Centra Handlowe Auchan w Katowicach, Mikołowie i Sosnowcu zapraszają dzieci 13 października na warsztaty kreatywne, podczas których poznają sztukę wikliniarstwa. Udział w zajęciach jest bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 03.10.2018

  Zobacz świat niesfornej Lenki – bezpłatny teatrzyk dla dzieci

  Słowa mają wielką moc, a te najbardziej magiczne to „dziękuję”, „przepraszam” i „proszę”! Przekona się o tym główna bohaterka spektaklu oraz dzieci odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Mikołów. Teatrzyk wychowawczy pt. „Magiczne słowo” odbędzie się 6 października. Wstęp bezpłatny.   

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Mikołów ul. Gliwicka 3

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 19.30
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty