Materiały dla prasy

 
 • 18.10.2017

  Przenieś się w czasie i poznaj średniowieczne historie

  Podróż w czasie jest możliwa! Przekonają się o tym goście Centrum Handlowego Auchan Mikołów, którzy w niedzielę 21 października wezmą udział w kolejnym przedstawieniu teatralnym z cyklu „Rodzinnych spotkań z teatrzykiem”. Mali widzowie przeniosą się w czasy króla Kazimierza Jagiellończyka, żeby poznać historię młodego rzeźbiarza Wawrzusia. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 10.10.2017

  Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski wracają na Śląsk

  Motoryzacyjne, rajdowe emocje wracają na Śląsk! Od 13 do 15 października na fanów rajdów samochodowych czeka 1. edycja Rajdu Śląska, który będzie ostatnią rundą rywalizacji w ramach Inter Cars Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2017. Partnerem wydarzenia jest Immochan Polska.

   

  Więcej  

   
 • 13.09.2017

  Ach te królewskie problemy!

  Czy król i królowa mogą mieć jakieś zmartwienia? Już 16 września goście Centrum Handlowego Auchan Mikołów przeniosą się do krainy Brudlandii, gdzie rozwikłają zagadkę trapiącą królewskie głowy. Który z bohaterów wywęszy spisek i czy każda bajka kończy się szczęśliwie?

   

  Więcej  

   
 • 04.09.2017

  Zaczytajmy się!

  Kształtują osobowość i wyobraźnię, uwrażliwiają, poprawiają nastrój, trudno więc nie popularyzować czytania książek wśród najmłodszych. Będzie o tym przypominać Centrum Handlowe Auchan Mikołów, które 8 i 9 września zaprosi rodziców z dziećmi na weekend z książką, podczas którego starsi będą integrować się dzięki czytaniu i zabawom z najmłodszymi. Zaczytajmy się! 

   

  Więcej  

   
 • 22.08.2017

  Tworzymy pocztówki, czyli kreatywne warsztaty przed powrotem do szkoły

  Jak zatrzymać letnie wspomnienia na dłużej? Najlepiej uwiecznić je na własnoręcznie wykonanych, kolorowych pocztówkach! Już 26 sierpnia w Centrum Handlowym Auchan Mikołów dzieci wraz z opiekunami będą mieć okazję do zabawy w kreatywnych warsztatach, które umilą ostatnie wakacyjne dni przed powrotem do szkoły. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 10.07.2017

  Kreatywne i rodzinne świętowanie z okazji urodzin Centrum Handlowego Auchan Mikołów

  Już 15 lipca w Centrum Handlowym Auchan Mikołów nastanie czas świętowania. Na wszystkich małych i dużych gości, którzy tego dnia odwiedzą galerię, czeka moc atrakcji i wielki urodzinowy tort. W programie m.in. przedstawienie teatralne pt. „Paluszek”, pokaz sztuczek magicznych, zabawy ruchowe, warsztaty kreatywne i plastyczne oraz urodzinowy konkurs.

   

  Więcej  

   
 • 28.06.2017

  Malujemy wakacyjne koszulki, torby i plecaki – bezpłatne warsztaty dla dzieci

  Przyszła najwyższa pora, by spakować wszystkie potrzebne rzeczy i wyruszyć na wakacyjne przygody. Niech słoneczna aura towarzyszy nam każdego letniego dnia! Podczas warsztatów kreatywnych, które odbędą się 1 lipca w Centrum Handlowym Auchan Mikołów, mali podróżnicy stworzą oryginalne, kolorowe koszulki, torby i plecaki.

   

  Więcej  

   
 • 20.06.2017

  Sukcesy dzieci trzeba nagradzać!

  Świadectwo z wyróżnieniem to wynik pilnej i sumiennej pracy każdego ucznia. Te całoroczne starania powinny być promowane, docenione i nagrodzone. Dlatego też Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec i Centrum Handlowe Auchan Mikołów przygotowały dla uczniów, którzy w roku szkolnym 2016/2017 otrzymali świadectwo z czerwonym paskiem, nagrody w postaci bonów zakupowych. Będzie je można odebrać już 24 czerwca.

   

  Więcej  

   
 • 13.06.2017

  Daj dziecku opaskę na rękę, zadbaj o bezpieczeństwo podczas wakacji

  Już w najbliższą sobotę w Centrum Handlowym Auchan Mikołów rozpocznie się akcja „Bezpieczne wakacje”, skierowana do rodziców i dzieci. Przez dwa dni będzie można otrzymać dla swoich pociech bezpłatne opaski-niezgubki, na których znajduje się miejsce na wpisanie numeru telefonu do rodzica lub opiekuna. Wpisanie kontaktu jest niezwykle ważne, w przypadku gdy dziecko zniknie nam z oczu podczas wakacji.

   

  Więcej  

   
 • 31.05.2017

  Przeżyjmy razem cyrkową i teatralną przygodę z okazji Dnia Dziecka

  Już 3 czerwca pasaż Centrum Handlowego Auchan Mikołów i teren przed galerią zmienią się w prawdziwą cyrkową arenę. Z okazji Dnia Dziecka na najmłodszych czeka moc atrakcji. W programie liczne warsztaty, gry i zabawy, konkursy oraz spektakl teatralny.

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Mikołów ul. Gliwicka 3

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 19.30
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty