Materiały dla prasy

 
 • 16.10.2018

  Jesienne zabawy z Kubusiem Puchatkiem – bezpłatne animacje dla dzieci

  Wykradanie miodu ze słoiczka, brykanie czy sadzenie marchewek to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają 20 października na dzieci w Mikołowie. Spotkanie z Kubusiem Puchatkiem i wesołe animacje organizuje dla małych gości Centrum Handlowe Auchan Mikołów. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 10.10.2018

  Tworzymy jesienne wianki z wikliny – bezpłatne warsztaty dla dzieci

  Jesienią kwietne wianki zamieniamy na wiklinowe! Centra Handlowe Auchan w Katowicach, Mikołowie i Sosnowcu zapraszają dzieci 13 października na warsztaty kreatywne, podczas których poznają sztukę wikliniarstwa. Udział w zajęciach jest bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 03.10.2018

  Zobacz świat niesfornej Lenki – bezpłatny teatrzyk dla dzieci

  Słowa mają wielką moc, a te najbardziej magiczne to „dziękuję”, „przepraszam” i „proszę”! Przekona się o tym główna bohaterka spektaklu oraz dzieci odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Mikołów. Teatrzyk wychowawczy pt. „Magiczne słowo” odbędzie się 6 października. Wstęp bezpłatny.   

   

  Więcej  

   
 • 26.09.2018

  Jesienne zabawy z Karolcią – bezpłatne animacje dla dzieci

  Czytanki, sportowe zabawy, konkursy wokalne czy zajęcia plastyczne to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają już wkrótce na dzieci w różnym przedziale wiekowym. Centrum Handlowe Auchan Mikołów zaprasza małych gości 29 września na jesienne animacje i moc wesołej zabawy. Wstęp bezpłatny.                    

   

  Więcej  

   
 • 18.09.2018

  Szyjemy maskotki z filcu – bezpłatne warsztaty dla dzieci

  Już 22 września pasaż Centrum Handlowego Auchan Mikołów zamieni się w pracownię krawiecką, gdzie maluchy nauczą się szyć, a także będą ćwiczyć cierpliwość! Powstaną filcowe maskotki w kształcie misiów, kotków i rybek. W programie również warsztaty tworzenia naturalnych peelingów do ciała. Wstęp wolny!  

   

  Więcej  

   
 • 29.08.2018

  Zatańcz z kotem w butach! – bezpłatny spektakl teatralny

  Czy spryt i wyobraźnia wystarczą, aby zdobyć bogactwo i spełnić marzenia? Już 1 września mali widzowie sceny teatralnej w Centrum Handlowym Auchan Mikołów obejrzą nową adaptację bajki o sprytnym Kocie w butach, który odmieni życie ubogiego młynarczyka. Wstęp bezpłatny! 

   

  Więcej  

   
 • 21.08.2018

  Stwórz własny plecak i wakacyjną czapkę!

  Czas na wycieczkę! Przydadzą się wygodne plecaki i czapki chroniące od słońca, ozdobione według własnych pomysłów. 25 sierpnia Centrum Handlowym Auchan Mikołów zaprasza dzieci na warsztaty kreatywne, na których powstaną oryginalne czapki i plecaki-worki. Wstęp wolny!  

   

  Więcej  

   
 • 11.07.2018

  Flower & Local Market w Centrum Handlowym Auchan Mikołów

  Sukulenty, kaktusy, rośliny ozdobne oraz akcesoria ogrodnicze będą mogli zakupić goście Centrum Handlowego Auchan Mikołów. Od 18 do 21 lipca odbędą się targi roślin urozmaicone o warsztaty tworzenia ozdobnych kompozycji roślinnych oraz zajęcia dla dzieci. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 11.07.2018

  Tajskie lody i Aloha party w Centrum Handlowym Auchan Mikołów

  To już 18 wspólnych lat! Centrum Handlowe Auchan Mikołów zaprasza 14 lipca na hawajskie urodziny z wieloma atrakcjami dla rodzin z dziećmi. Na gości czekają animacje i mnóstwo zabaw nawiązujących do kultury Hawajów, a także tajskie lody i lemoniada. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 28.06.2018

  Zadbaj o bezpieczne wakacje i odbierz opaskę dla dziecka

  Już wkrótce rozpocznie się sezon letnich wyjazdów rodzinnych. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych Centrum Handlowe Auchan Mikołów organizuje akcję pod hasłem „Bezpieczne wakacje”. 29 i 30 czerwca będzie można otrzymać dla swojej pociechy bezpłatną opaskę na rękę, na której znajduje się miejsce do wpisania danych kontaktowych rodziców lub opiekunów.

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Mikołów ul. Gliwicka 3

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 19.30
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty