Materiały dla prasy

 
 • 22.01.2018

  Zimowe zabawy dla maluchów w Centrum Handlowym Auchan Mikołów

  Czytanki, sportowe zmagania, konkursy wokalne czy warsztaty plastyczne to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają już wkrótce na maluchów w różnym przedziale wiekowym. Centrum Handlowe Auchan Mikołów zaprasza wszystkie dzieci 27 stycznia na kreatywne animacje i moc wesołej zabawy.

   

  Więcej  

   
 • 16.01.2018

  Tworzymy skrzynki na zioła dla babć i dziadków

  Czy wszystkie maluchy przygotowały laurki dla babć i dziadków? Na dzieci, którym brakuje pomysłu na prezent i pragną przygotować coś więcej, czekają warsztaty kreatywne. 20 stycznia Centrum Handlowe Auchan Katowice oraz Centrum Handlowe Auchan Mikołów zapraszają na specjalne zajęcia z tworzenia skrzynek na zioła i ramek na zdjęcia. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 10.01.2018

  Poznaj historię Króla Mrozu

  Czy radość w Krainie Wiecznego Zimna jest możliwa, a Królowa Śniegu może mieć dobre serce? Spektakl dla dzieci, choć nie zmrozi krwi w żyłach to przeniesie widzów do niezwykłej, skutej mrozem krainy, gdzie wszystko może się zdarzyć. Centrum Handlowe Auchan Mikołów zaprasza 13 stycznia na bezpłatne przedstawienie o zimowej tematyce.

   

  Więcej  

   
 • 20.12.2017

  Poczuj magię świąt na bożonarodzeniowym jarmarku

  Konkursy świąteczne, kreatywne warsztaty dla dzieci, stoiska ze świątecznymi produktami, wspólne kolędowanie i moc dobrej zabawy – trzydniowe atrakcje wprowadzą wszystkich w iście świąteczny nastój. Centrum Handlowe Auchan Mikołów zaprasza wszystkich od 20 do 22 grudnia na kiermasz świąteczny z wieloma atrakcjami dla rodzin.

   

  Więcej  

   
 • 13.12.2017

  W poszukiwaniu świątecznej gwiazdy

  Święty Mikołaj, elfy, bożonarodzeniowa gwiazda, moc przygód i zabawnych perypetii – sobotnie spotkanie z teatrzykiem na pewno nie znudzi małych widzów! Centrum Handlowe Auchan Mikołów zaprasza 16 grudnia na spektakl pt. „W poszukiwaniu świątecznej gwiazdy”. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 05.12.2017

  Przygotuj kreatywne ozdoby świąteczne!

  Własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne będą oryginalną dekoracją lub unikatowym prezentem dla najbliższych, który na próżno szukać na sklepowych półkach. Już 9 grudnia Centrum Handlowe Auchan Katowice oraz Centrum Handlowe Auchan Mikołów zapraszają wszystkie maluchy na przedświąteczne warsztaty kreatywne. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 30.11.2017

  Weź udział w wielkiej mikołajkowej zabawie

  Czy wszystkie dzieci były w tym roku grzeczne? Zarówno na wzorowych maluchów, jak i nieco bardziej niesfornych czeka już wkrótce wielka niespodzianka. 6 grudnia Centrum Handlowe Auchan Katowice i Centrum Handlowe Auchan Mikołów zapraszają na wielką zabawę mikołajkową. W programie warsztaty kreatywne, konkursy, teatrzyk, a także moc piosenek świątecznych i spotkanie ze Świętym Mikołajem! Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 21.11.2017

  Andrzejkowe warsztaty dla dzieci

  Czarny kot wcale nie musi przynosić pecha! Przekonają się o tym mali goście Centrów Handlowych Auchan Katowice i Mikołów, którzy 25 listopada wezmą udział w andrzejkowych warsztatach. W programie wróżby, tworzenie figurek na szczęście, a także magnesów na lodówkę ze znakiem zodiaku. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 13.11.2017

  Pomóż kotu w wielkim mieście

  Czy wiejska kotka poradzi sobie podczas wycieczki do stolicy? Na jakie trudności natrafi w wielkim mieście? Z pomocą przyjdą mali widzowie, którzy doskonale znają zasady bezpieczeństwa na drodze! Centrum Handlowe Auchan Mikołów zaprasza najmłodszych gości 18 listopada na teatrzyk z elementami edukacyjnymi.

   

  Więcej  

   
 • 01.11.2017

  Weź udział w loterii – dla każdego coś fajnego!

  Szukasz sposobu na jesienne smutki? Spróbuj szczęścia i zawalcz o nagrodę dla siebie lub swoich bliskich! Od 4 do 19 listopada Centrum Handlowe Auchan Mikołów zaprasza do udziału w loterii „Dla każdego coś fajnego”, w której na uczestników zabawy czeka ponad 1000 atrakcyjnych nagród.

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Mikołów ul. Gliwicka 3

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 19.30
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty