Materiały dla prasy

 
 • 14.02.2019

  Latające, rozświetlone walentynki – warsztaty dla dzieci

  Szanowni Państwo,

  uprzejmie informujemy, że w związku z ogłoszeniem żałoby narodowej Centrum Handlowe Auchan Katowice oraz  Centrum Handlowe Auchan Mikołów przenoszą warsztaty walentynkowe z 14 lutego na środę 13 lutego.

   

  Więcej  

   
 • 11.02.2019

  Latające, rozświetlone walentynki – warsztaty dla dzieci

  Jak głoszą słowa piosenki – „miłość unosi się w powietrzu”! Centra Handlowe Auchan w Katowicach i Mikołowie podpowiadają, jak stworzyć wyjątkowe prezenty dla sympatii. W programie dekorowanie miłosnych lampionów szczęścia. Wstęp wolny! 

   

  Więcej  

   
 • 05.02.2019

  Ferie pełne zabawy w Centrum Handlowym Auchan Mikołów

  Tysiące klocków, zajęcia plastyczne, kreatywne i kulinarne, a także konkursy i moc zabawy czeka na odwiedzających Centrum Handlowe Auchan Mikołów od 11 do 23 lutego. Atrakcje pod hasłem „Feriada” to 2-tygodniowy program bezpłatnych zabaw dla dzieci w różnym wieku.

   

  Więcej  

   
 • 05.02.2019

  Jedziemy do Włoch! – warsztaty podróżnicze w Centrum Handlowym Auchan Mikołów

  Tej zimy obieramy kierunek na południe i wędrujemy do Włoch! Podróżnicze warsztaty, które odbędą się 9 lutego w Centrum Handlowym Auchan Mikołów, pozwolą małym odkrywcom poznać kulturę i zwyczaje państwa śródziemnomorskiego i rozsmakować się w prawdziwej, włoskiej pizzy. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 07.01.2019

  Misja: mama! – bezpłatne atrakcje w stylu fit dla kobiet

  12 stycznia rozpoczyna się comiesięczny cykl spotkań dla mam z dziećmi, organizowany przez Centrum Handlowe Auchan Mikołów. W programie atrakcje w stylu fit: porady dietetyka i trenera personalnego, warsztaty kulinarne dla dzieci oraz konkursy zręcznościowe z ciekawymi nagrodami. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 20.12.2018

  Jarmark świąteczny w Centrum Handlowym Auchan Mikołów

  Ręcznie wykonane ozdoby choinkowe, biżuteria, robótki szydełkowe czy obrazy będą wspaniałymi prezentami świątecznymi. Poszukujących perełek rękodzielniczych Centrum Handlowe Auchan Mikołów zaprasza od 21 do 23 grudnia na jarmark świąteczny. 

   

  Więcej  

   
 • 17.12.2018

  Kreatywne warsztaty świąteczne w Centrum Handlowym Auchan Mikołów

  Warsztaty tworzenia świątecznych wieńców choinkowych i zimowego lasu w słoiku oraz zdjęcia ze świątecznymi gadżetami to tylko niektóre z atrakcji w Centrum Handlowym Auchan Mikołów. Przedświąteczna zabawa organizowana w sobotę 22 grudnia będzie miłą przerwą w trakcie przygotowań do Świąt, a powstałe prace udekorują domy uczestników zajęć. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 11.12.2018

  Przygotuj kreatywne ozdoby świąteczne! – warsztaty dla dzieci

  Czas przystroić choinkę! Własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne będą oryginalną dekoracją lub unikatowym prezentem dla najbliższych, którego na próżno szukać na sklepowych półkach. Już 15 grudnia Centra Handlowe Auchan w Katowicach, Mikołowie, Sosnowcu i Żorach organizują przedświąteczne warsztaty kreatywne dla dzieci. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 03.12.2018

  Święty Mikołaj zawita do Centrów Handlowych Auchan

  Czy wszystkie dzieci były w tym roku grzeczne? Już 6 grudnia wszystkie maluchy odwiedzające Centra Handlowe Auchan w Katowicach, Mikołowie i Sosnowcu będą miały okazję przywitać się ze świętym Mikołajem i wręczyć mu list z listą życzeń. Śnieżynka i bałwanek zaproszą uczestników spotkania do wspólnej zabaw, w tym śpiewów, gier i konkursów plastycznych. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 29.11.2018

  Wyrusz w podróż do świątecznej wioski Smerfów – teatrzyk dla dzieci

  „Hej Smerfy, zbliża się niebezpieczeństwo – to Gargamel!” -  zgodnie ze słowami piosenki małe, niebieskie stworki już wkrótce czeka wiele ciekawych przygód, ale też niebezpieczeństw. 1 grudnia Centrum Handlowe Auchan Mikołów zaprasza na teatrzyk, który przeniesie maluchy do świątecznej wioski Smerfów.

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Mikołów ul. Gliwicka 3

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 19.30
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty