Materiały dla prasy

 
 • 18.04.2019

  Paczkomaty® InPost przy Centrum Handlowym Auchan Mikołów

  Od 25 marca klienci Centrum Handlowego Auchan Mikołów mogą korzystać z Paczkomatów® InPost, które zostały ustawione na zewnątrz budynku przy wejściu obok apteki. Paczkomaty® wzbogacą udogodnienia dostępne na terenie centrum handlowego, dzięki którym klienci podczas zakupów mogą załatwiać codzienne sprawy.

   

  Więcej  

   
 • 09.04.2019

  Odbierz świąteczny prezent podczas zakupów!

  Przedświąteczne zakupy mogą być przyjemne, a wszystko za sprawą niespodzianek! Od 12 do 16 kwietnia klienci Centrum Handlowego Auchan Mikołów będą mogli wymieniać paragony zakupowe na świąteczne prezenty.

   

  Więcej  

   
 • 09.04.2019

  Wiosna z mamą! – bezpłatne atrakcje dla rodzin z dziećmi

  Nadejście wiosny świętujemy w towarzystwie mamy! 13 kwietnia Centrum Handlowe Auchan Mikołów organizuje atrakcje z cyklu „Misja: mama!”. W programie zdjęcia z wielkanocnym zajączkiem oraz warsztaty kreatywne i zabawy dla dzieci. Wstęp bezpłatny! 

   

  Więcej  

   
 • 02.04.2019

  Poznaj sekrety Wyspy Wielkanocnej – bezpłatne warsztaty dla dzieci

  Mała, wielka wyspa kryje w sobie wiele tajemnic i ciekawostek! Już 6 kwietnia dzieci odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Mikołów wezmą udział w warsztatach podróżniczych, których tematem będzie Wyspa Wielkanocna. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 20.03.2019

  Poznajemy polskie parki narodowe – bezpłatne warsztaty dla dzieci

  W Polsce są ich 23 i każdy jest wyjątkowy! Parki narodowe, bo o nich mowa, będą tematem warsztatów przyrodniczych, które odbędą się 23 marca w Centrum Handlowym Auchan Mikołów. Różnorodne zajęcia i atrakcje pozwolą małym odkrywcom poznać bogactwo polskiej fauny i flory. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 05.03.2019

  Świętujemy Dzień Kobiet! – bezpłatne atrakcje dla kobiet

  8 marca cała uwaga skupi się na paniach! Tego dnia Centrum Handlowe Auchan Mikołów organizuje atrakcje z cyklu „Misja: mama!”. W programie porady stylisty, bezpłatny makijaż oraz konkursy z ciekawymi nagrodami. Wstęp bezpłatny! 

   

  Więcej  

   
 • 28.02.2019

  Przygotuj wiosenny parasol – warsztaty kreatywne dla dzieci

  Bez względu na pogodę kolorowy parasol przyda się każdemu maluchowi! Najbliższą okazją do kreatywnego udekorowania białych parasoli będą rodzinne warsztaty, które odbędą się 2 marca w Centrum Handlowym Auchan Katowice i w Centrum Handlowym Auchan Mikołów. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 14.02.2019

  Latające, rozświetlone walentynki – warsztaty dla dzieci

  Szanowni Państwo,

  uprzejmie informujemy, że w związku z ogłoszeniem żałoby narodowej Centrum Handlowe Auchan Katowice oraz  Centrum Handlowe Auchan Mikołów przenoszą warsztaty walentynkowe z 14 lutego na środę 13 lutego.

   

  Więcej  

   
 • 11.02.2019

  Latające, rozświetlone walentynki – warsztaty dla dzieci

  Jak głoszą słowa piosenki – „miłość unosi się w powietrzu”! Centra Handlowe Auchan w Katowicach i Mikołowie podpowiadają, jak stworzyć wyjątkowe prezenty dla sympatii. W programie dekorowanie miłosnych lampionów szczęścia. Wstęp wolny! 

   

  Więcej  

   
 • 05.02.2019

  Ferie pełne zabawy w Centrum Handlowym Auchan Mikołów

  Tysiące klocków, zajęcia plastyczne, kreatywne i kulinarne, a także konkursy i moc zabawy czeka na odwiedzających Centrum Handlowe Auchan Mikołów od 11 do 23 lutego. Atrakcje pod hasłem „Feriada” to 2-tygodniowy program bezpłatnych zabaw dla dzieci w różnym wieku.

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Mikołów ul. Gliwicka 3

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 19.30
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty