Materiały dla prasy

 
 • 11.07.2018

  Flower & Local Market w Centrum Handlowym Auchan Mikołów

  Sukulenty, kaktusy, rośliny ozdobne oraz akcesoria ogrodnicze będą mogli zakupić goście Centrum Handlowego Auchan Mikołów. Od 18 do 21 lipca odbędą się targi roślin urozmaicone o warsztaty tworzenia ozdobnych kompozycji roślinnych oraz zajęcia dla dzieci. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 11.07.2018

  Tajskie lody i Aloha party w Centrum Handlowym Auchan Mikołów

  To już 18 wspólnych lat! Centrum Handlowe Auchan Mikołów zaprasza 14 lipca na hawajskie urodziny z wieloma atrakcjami dla rodzin z dziećmi. Na gości czekają animacje i mnóstwo zabaw nawiązujących do kultury Hawajów, a także tajskie lody i lemoniada. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 28.06.2018

  Zadbaj o bezpieczne wakacje i odbierz opaskę dla dziecka

  Już wkrótce rozpocznie się sezon letnich wyjazdów rodzinnych. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych Centrum Handlowe Auchan Mikołów organizuje akcję pod hasłem „Bezpieczne wakacje”. 29 i 30 czerwca będzie można otrzymać dla swojej pociechy bezpłatną opaskę na rękę, na której znajduje się miejsce do wpisania danych kontaktowych rodziców lub opiekunów.

   

  Więcej  

   
 • 21.06.2018

  Zrób za darmo zakupy za świadectwo z wyróżnieniem!

  Świadectwo z wyróżnieniem to wynik pilnej pracy każdego ucznia. Te całoroczne starania powinny być promowane, docenione i nagrodzone. Dlatego też 23 czerwca Centrum Handlowe Auchan Mikołów przygotowało dla uczniów, którzy w roku szkolnym 2017/2018 otrzymali świadectwo z czerwonym paskiem, nagrody w postaci bonów zakupowych.

   

  Więcej  

   
 • 12.06.2018

  Zgarnij gadżet kibica!

  Już wkrótce czekają nas zmagania sportowe i wielkie emocje związane z Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej 2018. Od 14 do 24 czerwca kibice, którzy odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec mogą zgarnąć biało-czerwone gadżety, w tym czapki, szaliki, flagietki i inne.

   

  Więcej  

   
 • 05.06.2018

  Czas na zabawę! – atrakcje dla maluchów w Centrum Handlowym Auchan Mikołów

  Czytanki, sportowe zmagania, konkursy wokalne czy warsztaty plastyczne to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają już wkrótce na maluchów w różnym przedziale wiekowym. Centrum Handlowe Auchan Mikołów zaprasza wszystkie dzieci 9 czerwca na kreatywne animacje i moc wesołej zabawy.

   

  Więcej  

   
 • 29.05.2018

  Pełen zabawy Dzień Dziecka w Centrum Handlowym Auchan Mikołów

  Czas na prawdziwą, szaloną zabawę z okazji Dnia Dziecka! Przedstawienie teatralne, gry planszowe, konkursy czy warsztaty kreatywne to tylko wybrane atrakcje, które przygotowało dla maluchów Centrum Handlowe Auchan Mikołów. Udział w wydarzeniu 2 czerwca jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 22.05.2018

  Przygotuj wyjątkowy upominek na Dzień Matki!

  Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami. Warto z tej okazji własnoręcznie przygotować oryginalny upominek. Najbliższą okazją do tego będą rodzinne warsztaty kreatywne, które odbędą się 26 maja w Centrach Handlowych Auchan w Katowicach, Mikołowie, Sosnowcu i Żorach, natomiast 27 maja w Gliwicach. Podczas zajęć będzie można udekorować białe parasole. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 • 07.05.2018

  Kreatywna majówka dla maluchów w Centrum Handlowym Auchan Mikołów

  Czytanki, sportowe zmagania, konkursy wokalne czy warsztaty plastyczne to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają już wkrótce na maluchów w różnym przedziale wiekowym. Centrum Handlowe Auchan Mikołów zaprasza wszystkie dzieci 12 maja na kreatywną majówkę i moc wesołej zabawy.

   

  Więcej  

   
 • 27.04.2018

  O lwie, Dorotce i blaszanym drwalu – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

  Już wkrótce fani bajek razem z Dorotką zostaną porwani przez tornado do magicznej krainy Oz. Jakie przygody czekają na bohaterów i czy łatwo będzie się wydostać z odległego świata? Już 5 maja Centrum Handlowe Auchan Mikołów zaprasza dzieci na przedstawienie z cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Mikołów ul. Gliwicka 3

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 19.30
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty