Materiały dla prasy

 
 • 04.04.2018

  Przenieś się z Alicją do Krainy Czarów

  Chętni na podróż do Krainy Czarów? Przewodnikiem będzie znana dziewczynka o imieniu Alicja i… biały królik! Już 7 kwietnia Centrum Handlowe Auchan Mikołów zaprasza dzieci na kolejne spotkanie z cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 04.04.2018

  Zobacz, jak łatwo złożyć PIT przez internet

  Elektroniczne składanie zeznania podatkowego nie jest wcale trudne! Organizowane 6 i 7 kwietnia przez Centrum Handlowe Auchan Mikołów wydarzenie, w prosty sposób przybliży wszystkim uczestnikom zasady rozliczania podatków online. Oszczędzi to czas i trud wszystkim podatnikom.

   

  Więcej  

   
 • 22.03.2018

  Przygotuj kolorowe pisanki, zajączki i palmy

  Wszystkich tych, którzy chcą nieco wcześniej wpuścić wiosnę do domu, Centra Handlowe Auchan zapraszają na rodzinne warsztaty kreatywne, podczas których uczestnicy nauczą się, jak stworzyć wielkanocne dekoracje. Bezpłatne zajęcia odbędą w Centrum Handlowym Auchan w Sosnowcu, Żorach, Mikołowie i Katowicach się 24 marca.

   

  Więcej  

   
 • 13.03.2018

  Poznaj organizacje, na które możesz przekazać swój 1 procent podatku

  Termin składania rocznych deklaracji podatkowych nadchodzi wielkimi krokami. Wszystkich, którzy wahają się, na jaki cel przekazać 1% podatku Centrum Handlowe Auchan Mikołów zaprasza 17 marca na spotkanie pod hasłem „Pomagam, bo lubię”. Podczas wydarzenia będzie można poznać przedstawicieli wybranych organizacji pożytku publicznego - fundacji, stowarzyszeń i organizacji pozarządowych.

   

  Więcej  

   
 • 07.03.2018

  Uratuj las z leśnikiem – bezpłatny spektakl dla dzieci

  Jak uratować ukochany las, który zaczyna schnąć? Dowiedzą się tego wszystkie dzieci, które w najbliższą sobotę 10 marca zasiądą przed sceną teatralną w Centrum Handlowym Auchan Mikołów. Wraz z dzielnym leśnikiem maluchy wyruszą na ratunek marniejącym drzewom. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 27.02.2018

  Akcja „Samokontrola – nie daj się chorobie”, konkursy z nagrodami i kwiaty - Dzień Kobiet w CH Auchan Mikołów

  Dzień Kobiet nie obejdzie się bez tulipanów i dobrej zabawy, ale dodatkowo warto w tym czasie poruszyć ważny dla pań temat profilaktyki raka piersi. 2 i 3 Centrum Handlowe Auchan Mikołów zaprasza do udziału w akcji edukacyjnej „Samokontrola”, a także quizach i licznych konkursach z nagrodami. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 09.02.2018

  Pachnące prezenty dla sympatii

  Pluszaki, kwiaty, czekoladki, a może… mydełka? Miłość niejedno ma imię, a święto zakochanych można obchodzić na wiele różnych sposobów, na dowód czego Centrum Handlowe Auchan Mikołów oraz Centrum Handlowe Auchan Katowice organizuje w dniu walentynek szereg atrakcji. W programie m.in. warsztaty tworzenia mydełek oraz romantycznych fotoramek.

   

  Więcej  

   
 • 05.02.2018

  Weź udział w karnawałowych warsztatach!

  Udana zabawa karnawałowa nie obędzie się bez barwnych strojów i masek, które łatwo wykonać samodzielnie. Już 10 lutego Centrum Handlowe Auchan Katowice oraz Centrum Handlowe Auchan Mikołów zapraszają małych gości na warsztaty, które pozwolą dać upust pokładom kreatywnym i rozwinąć zdolności manualne dzieci. Wstęp wolny!  

   

  Więcej  

   
 • 31.01.2018

  Smerfy i magiczny medalion

  „Hej Smerfy, zbliża się niebezpieczeństwo – to Gargamel!” -  zgodnie ze słowami piosenki małe, niebieskie stworki już wkrótce czeka wiele ciekawych przygód i nieoczekiwanych zwrotów akcji. 3 lutego Centrum Handlowe Auchan Mikołów zaprasza na teatrzyk, który przeniesie maluchy do magicznej wioski Smerfów.

   

  Więcej  

   
 • 22.01.2018

  Zimowe zabawy dla maluchów w Centrum Handlowym Auchan Mikołów

  Czytanki, sportowe zmagania, konkursy wokalne czy warsztaty plastyczne to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają już wkrótce na maluchów w różnym przedziale wiekowym. Centrum Handlowe Auchan Mikołów zaprasza wszystkie dzieci 27 stycznia na kreatywne animacje i moc wesołej zabawy.

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Mikołów ul. Gliwicka 3

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 19.30
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty