Materiały dla prasy

 
 • 20.06.2017

  Sukcesy dzieci trzeba nagradzać!

  Świadectwo z wyróżnieniem to wynik pilnej i sumiennej pracy każdego ucznia. Te całoroczne starania powinny być promowane, docenione i nagrodzone. Dlatego też Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec i Centrum Handlowe Auchan Mikołów przygotowały dla uczniów, którzy w roku szkolnym 2016/2017 otrzymali świadectwo z czerwonym paskiem, nagrody w postaci bonów zakupowych. Będzie je można odebrać już 24 czerwca.

   

  Więcej  

   
 • 13.06.2017

  Daj dziecku opaskę na rękę, zadbaj o bezpieczeństwo podczas wakacji

  Już w najbliższą sobotę w Centrum Handlowym Auchan Mikołów rozpocznie się akcja „Bezpieczne wakacje”, skierowana do rodziców i dzieci. Przez dwa dni będzie można otrzymać dla swoich pociech bezpłatne opaski-niezgubki, na których znajduje się miejsce na wpisanie numeru telefonu do rodzica lub opiekuna. Wpisanie kontaktu jest niezwykle ważne, w przypadku gdy dziecko zniknie nam z oczu podczas wakacji.

   

  Więcej  

   
 • 31.05.2017

  Przeżyjmy razem cyrkową i teatralną przygodę z okazji Dnia Dziecka

  Już 3 czerwca pasaż Centrum Handlowego Auchan Mikołów i teren przed galerią zmienią się w prawdziwą cyrkową arenę. Z okazji Dnia Dziecka na najmłodszych czeka moc atrakcji. W programie liczne warsztaty, gry i zabawy, konkursy oraz spektakl teatralny.

   

  Więcej  

   
 • 25.05.2017

  Synowie i córki, dla kochanej mamy czas tworzyć laurki!

  Pięknie wykonana i wręczona laurka z okazji Dnia Matki wywoła uśmiech na ustach każdej mamy. Podczas warsztatów plastycznych, które odbędą się 26 i 27 maja w śląskich Centrach Handlowych Auchan najmłodsi wykonają oryginalne prezenty dla swoich mam i poznają dwie wyjątkowe techniki ich ozdabiania - scrapbooking i kolaż.

   

  Więcej  

   
 • 05.05.2017

  Muzyczne przygody małpki i jaskiniowca

  Czy dzielny jaskiniowiec dotrze do krainy słońca, a niesforna małpka nauczy się grać na gitarze? Tego dowiedzą się najmłodsi, którzy zasiądą 6 maja przed teatralną sceną Centrum Handlowego Auchan Mikołów. Przedstawienie pt. „ Z muzyką wśród zwierząt” odbędzie się w ramach cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”.

   

  Więcej  

   
 • 12.04.2017

  Rodzinne świętowanie na jarmarku wielkanocnym

  Najwyższy czas zacząć przedświąteczne przygotowania! Wizyta na jarmarku wielkanocnym w Centrum Handlowym Auchan Mikołów wprowadzi wszystkich zapracowanych w prawdziwie świąteczny klimat. Stoiska z wielkanocnymi produktami można odwiedzać od 12 do 14 kwietnia.

   

  Więcej  

   
 • 04.04.2017

  Przygotuj własnoręcznie kolorowe pisanki

  Wszystkich tych, którzy szukają pomysłu na przygotowanie wielkanocnych dekoracji, Centra Handlowe Auchan w Katowicach i Mikołowie zaprasza na rodzinne warsztaty kreatywne, które odbędą się 8 kwietnia. Podczas zajęć będzie można wykonać wielkanocne pisanki, kurczaczki i zajączki. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 29.03.2017

  Poznaj krainę wróżek – bezpłatny spektakl teatralny

  Najmłodszych miłośników teatru Centrum Handlowe Auchan Mikołów zaprasza na spektakl pt. „W krainie wróżek”. Kolejna historia z cyklu „Rodzinne spotkania teatralne” zostanie zaprezentowana 1 kwietnia. Wstęp wolny! 

   

  Więcej  

   
 • 22.03.2017

  Poznaj organizacje, na które możesz przekazać swój 1 procent

  Termin składania rocznych deklaracji podatkowych nadchodzi wielkimi krokami. Jeśli jeszcze nie wiesz, na jaki cel przekazać 1% podatku, to podpowiedź znajdziesz już 25 marca w Centrum Handlowym Auchan Mikołów. Podczas wydarzenia „Pomagam, bo lubię!” będzie można poznać przedstawicieli wybranych organizacji pożytku publicznego - fundacji, stowarzyszeń i organizacji pozarządowych.

   

  Więcej  

   
 • 16.03.2017

  Pobudka, wiosna idzie! Wyjdź jej na spotkanie!

  Zimowa aura sprawiła, że stałeś się osowiały, mniej chętny do wszelkiego rodzaju aktywności, a wolny czas wolisz spędzać w domowym zaciszu? Pobudka, wiosna idzie! A nowa pora roku to nowa energia i nowe możliwości. Dlatego Centrum Handlowe Auchan Mikołów zaprasza w dniach od 18 marca do 2 kwietnia po wspaniałe nagrody dla zdrowia i urody! W całej Polsce do wygrania 2500 nagród, w tym 24 vouchery na wyjazdy do SPA.

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Mikołów ul. Gliwicka 3

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 19.30
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty