09.07.2019 Zapraszamy na 19. urodziny Centrum!

 

 

Urodzinowy tort, wata cukrowa, studio fotograficzne i inne atrakcje czekają na gości odwiedzających Centrum 13 lipca. Z okazji 19. urodzin zapraszamy do udziału w wesołej zabawie!

19 lat minęło, jak jeden dzień! Urodzinowa impreza nie obędzie się bez tortu dla klientów odwiedzających Centrum, a na małych łasuchów będzie czekać wata cukrowa, lizaki i słodkie upominki. Wszyscy zainteresowani skorzystają z usług fotografa i będą mieli okazję zrobić pamiątkowe zdjęcia z najbliższymi, które będą drukowane na miejscu. Szampańską atmosferę podkreślą bajkowe twarze dzieci i kolorowe włosy, które będą malowane farbkami przez animatorów.

Wśród słodkich atrakcji znajdą się również warsztaty cukiernicze, na których uczestnicy będą ozdabiać ciasteczka i muffinki. Najmłodsi wezmą udział w zabawie, w której zadaniem będzie rozbić kolorowe piniaty wypełnione łakociami. Na stu gości odwiedzających galerię czekają również ręcznie robione tulipany, a dla biorących udział w konkursach przewidziano nagrody książkowe.

Zabawa z okazji 19. urodzin Centrum odbędzie się 13 lipca. Urodzinowe atrakcje będą dostępne od godz. 10.00 do 16.00.

Serdecznie zapraszamy!

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Mikołów ul. Gliwicka 3

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 19.30
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty