27.05.2019 Zdobądź bon na zakupy za świadectwo z wyróżnieniem!

 

 

Sukcesy dzieci warto nagradzać! 22 czerwca przygotowaliśmy dla uczniów, którzy w roku szkolnym 2018/2019 otrzymali świadectwo z czerwonym paskiem, nagrody w postaci bonów zakupowych.

Docenianie dzieci za sumienną naukę może umacniać ich poczucie własnej wartości i motywować do dalszych starań. Bardzo dobre oceny na świadectwie to wynik długotrwałej pracy, wytrwałości i pracowitości. Rozwijanie tych cennych umiejętności jest niezwykle przydatne w dorosłym życiu.

22 czerwca nasze Centrum organizuje akcję pod hasłem „Nagrody za świadectwo”. Upominki, w postaci bonów zakupowych na kwotę 50 zł do wykorzystania w sklepach galerii, otrzymają uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów, którzy na zakończenie roku szkolnego 2018/2019 otrzymali świadectwo z czerwonym paskiem.

Liczba nagród jest ograniczona. Bony będą rozdawane po uprzednim przedstawieniu oryginału świadectwa szkolnego oraz dokumentu tożsamości ze zdjęciem w Punkcie Obsługi Konkursu.

Akcja „Przynieś świadectwo, zgarnij nagrody” odbędzie się 22 czerwca. Bony będzie można odebrać w Punkcie Obsługi Konkursu w godzinach od 12.00 do 18.00. Liczba bonów jest ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy!

Bony zrealizować będzie można wyłącznie w dniu 22 czerwca 2019 r w poniższych sklepach znajdujących się na terenie CH Auchan Mikołów:

 

Regulamin do pobrania

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Mikołów ul. Gliwicka 3

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 19.30
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty