22.05.2019 Świętujemy Dzień Dziecka

 

 

Czas na prawdziwą, szaloną zabawę z okazji Dnia Dziecka! 1 czerwca na fanów wyścigów rajdowych i małych konstruktorów czekają samochody Hot Wheels i klocki Meli. Wstęp bezpłatny!

Może by tak zbudować dom lub pałac? A może jednak samochód, robota albo… rakietę? Możliwości jest całe mnóstwo, a mali konstruktorzy będą mogli puścić wodze fantazji. Wszystko to dzięki klockom Meli. Kolorowe elementy przypominające kształtem puzzle pozwalają tworzyć zarówno konstrukcje płaskie i przestrzenne, korzystając przy tym z przykładowych wzorów lub odwzorowując przedmioty z otaczającej przestrzeni. Dzieci w zależności od wieku lub preferencji będą mieć do wyboru Meli Basic, czyli klocki z prostymi, jednolitymi kształtami dla najmłodszych lub Meli Constructor, które pozwolą tworzyć bardziej zaawansowane konstrukcje, w tym zmechanizowane obiekty, takie jak roboty czy pojazdy kołowe.

W programie wydarzenia przewidziano również moc atrakcji dla małych rajdowców. W strefie „Świat Hot Wheels” zarówno chłopcy, jak i dziewczynki będą nie tylko ścigać się popularnymi autkami, lecz także stworzą różnego rodzaju tory wyścigowe, w których nie zabraknie pętli czy skoczni. Adrenalinę zapewnią też zawody samochodów, wśród których najmłodsi znajdą modele wyścigowe i klasyczne. Niech wygrają najlepsi!

Atrakcje z okazji Dnia Dziecka odbędą się 1 czerwca od godz. 15.00 do 17.30. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Mikołów ul. Gliwicka 3

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 19.30
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty