08.04.2019 Wiosna z mamą! – bezpłatne atrakcje dla rodzin z dziećmi

 

 

Nadejście wiosny świętujemy w towarzystwie mamy! 13 kwietnia zapraszamy na atrakcje z cyklu „Misja: mama!”. W programie zdjęcia z wielkanocnym zajączkiem oraz warsztaty kreatywne i zabawy dla dzieci. Wstęp bezpłatny! 

Cykl pod hasłem „Misja: mama!” to skierowane do pań wydarzenia, które łączą ich ulubione rozrywki z zabawami dla dzieci. W programie comiesięcznych spotkań znajdują się praktyczne zajęcia, spotkania i porady specjalistów, a także rozrywki dla maluchów i konkursy. Kwietniowe spotkanie będzie poświęcone wiośnie i nadchodzącym świętom.

Rodzice z dziećmi odwiedzający nasze Centrum 13 kwietnia będą mogli zrobić sobie pamiątkowe, drukowane na miejscu zdjęcie z wielkanocnym zajączkiem. Maluchy wezmą udział w rodzinnych warsztatach wielkanocnych, na których powstaną oryginalne ozdoby.

Uczestnicy będą mieli do dyspozycji styropianowe pisanki, które będą dekorowane kolorową bibułą i papierem, włóczką, cekinami, brokatem, kokardami i samoprzylepnymi ozdobami. Wszyscy chętni będą mieli wykonany bajkowy makijaż i ubarwią włosy na kolory wiosny. Będzie się działo!

Atrakcje pod hasłem „Misja: mama!” odbędą się 13 kwietnia. Zabawy i warsztaty będą dostępne od godz. 12.00 do 18.00. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Mikołów ul. Gliwicka 3

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 19.30
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty