03.01.2019 Misja: mama! – bezpłatne atrakcje w stylu fit dla kobiet

 

12 stycznia rozpoczyna się comiesięczny cykl spotkań dla mam z dziećmi. W programie atrakcje w stylu fit: porady dietetyka i trenera personalnego, warsztaty kulinarne dla dzieci oraz konkursy zręcznościowe z ciekawymi nagrodami. Wstęp bezpłatny! 

Nowy cykl pod hasłem „Misja: mama!” będzie skierowany do pań i połączy ich ulubione rozrywki z zabawami dla dzieci. W programie comiesięcznych spotkań znajdą się praktyczne zajęcia, spotkania i porady specjalistów, a także rozrywki dla maluchów i konkursy z nagrodami. Pierwsze warsztaty odbędą się 12 stycznia.

Gośćmi spotkania będzie dietetyk i trener personalny, którzy będą udzielać porad na temat zdrowego stylu życia i odpowiedzą na pytania nurtujące uczestniczki spotkania. W międzyczasie maluchy wezmą udział w warsztatach kulinarnych, na których przygotują pyszne sałatki owocowe. Rodzice z dziećmi wezmą udział w zabawach i konkursach zręcznościowych, w których do wygrania będą kosmetyki, kosmetyczki, maskotki, czekolady i kubki. Dobra zabawa gwarantowana!

Atrakcje pod hasłem „Misja: mama!” odbędą się 12 stycznia od godz. 12.00 do 18.00. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Mikołów ul. Gliwicka 3

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 19.30
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty