08.05.2018 Kreatywna majówka dla maluchów

 

 

Czytanki, sportowe zmagania, konkursy wokalne czy warsztaty plastyczne to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają już wkrótce na maluchów w różnym przedziale wiekowym. 12 maja zapraszamy wszystkie dzieci na kreatywną majówkę i moc wesołej zabawy. Wstęp wolny!

Wśród majowych atrakcji nie może zabraknąć wielu aktywności dla maluchów, w tym czytania bajek, muzycznych zmagań oraz wysiłku fizycznego! 12 maja nasi mali goście będą mogli dać upust drzemiącej w nich energii, biorąc udział w wesołych zabawach, które połączą ich ulubione rozrywki.

Na dzieci w wieku przedszkolnym i starsze grupy żłobkowe czeka o godz. 16:00 kącik z kolorowymi poduszkami, w którym maluchy wysłuchają bajki pt. „Trzy Świnki”. Do historii będą nawiązywać kreatywne zabawy – dzieci będą zdmuchiwać piórka, patyczki czy drobne kamyki z dłoni mamy oraz wybudują domy z kartonów. Wśród zadań znajdą się ćwiczenia sprawdzające spostrzegawczość i słuch. Kolejne zajęcia będą przeznaczone dla wszystkich grup wiekowych, szczególnie dzieci, które lubią aktywność fizyczną. Uczestnicy zmierzą się w ciekawych zabawach, m.in. w popularnym na Śląsku „kulaniu felgi” oraz zawalczą o drobne nagrody.

Kolejna część zabaw będzie przeznaczona dla dzieci, które lubią muzykę i śpiew. Każdy chętny śmiałek będzie mógł zaprezentować swoje umiejętności solowo, w duecie czy też w większym zespole, a na najlepszych czekają upominki! Moc atrakcji przygotowano również dla miłośników zajęć plastycznych. Mali artyści przygotują kwiaty dla mam, a do powstania prac posłużą im kolorowe bibułki, druciki i drobne dodatki. Różnorodna oferta zabaw trafi w gusta najbardziej wymagających maluchów!                               

Serdecznie zapraszamy na animacje dla dzieci, które odbędą się 12 maja. Wszystkie atrakcje czekają na gości od godz. 16:00 do 19:00.

Wstęp wolny!

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Mikołów ul. Gliwicka 3

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 19.30
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty