30.04.2018 O lwie, Dorotce i blaszanym drwalu – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

 

 

Już wkrótce fani bajek razem z Dorotką zostaną porwani przez tornado do magicznej krainy Oz. Jakie przygody czekają na bohaterów i czy łatwo będzie się wydostać z odległego świata? Już 5 maja Centrum Handlowe Auchan Mikołów zaprasza dzieci na przedstawienie z cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”. Wstęp bezpłatny!

Powieść autorstwa L. Franka Bauma pt. „Czarnoksiężnik z Krainy Oz” została wydana w 1900 roku w Chicago i była wielokrotnie ekranizowana i wystawiana na scenie. Popularna historia jest zaliczana do klasyki światowej literatury fantasy dla dzieci, a zasługą są z pewnością barwne i wyraziste postacie, które na długo pozostają w pamięci czytelników. Już 5 maja mali goście Centrum Handlowego Auchan Mikołów będą mieli okazję zobaczyć pełną alegorii i metafor adaptację powieści Bauma.

Mali widzowie zostaną razem z Dorotką porwani do magicznej krainy Oz, w której czeka ich mnóstwo przygód i nieoczekiwanych zdarzeń.

Aby wydostać się z krainy i wrócić do domu, główna bohaterka będzie musiała dotrzeć do Czarnoksiężnika, a w drodze będą jej towarzyszyć Strach na wróble, tchórzliwy Lew oraz blaszany Drwal. Czy bohaterom uda się znaleźć to, czego szukają, a Dorotce wydostać z magicznego świata? Pouczająca bajka z pewnością da maluchom do myślenia, a wyraziste postaci na długo zapadną w pamięć widzów.

Teatrzyk „Czarnoksiężnik z krainy Oz” odbędzie się 5 maja w Centrum Handlowym Auchan Mikołów przy ul. Gliwickiej 3 w Mikołowie. Przedstawienie odbędzie się dwukrotnie, o godz. 11:00 oraz 15:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Mikołów ul. Gliwicka 3

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 19.30
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty