13.09.2017 Ach te królewskie problemy!

 

 

Czy król i królowa mogą mieć jakieś zmartwienia? Już 16 września goście naszego centrum przeniosą się do krainy Brudlandii, gdzie rozwikłają zagadkę trapiącą królewskie głowy. Który z bohaterów wywęszy spisek i czy każda bajka kończy się szczęśliwie?

Król i Królowa Brudlandii mają dużo powodów do zmartwień – ich królestwo pustoszeje, mieszkańcy wyjeżdżają, a turyści omijają szerokim łukiem. Powodem jest zły stan łąk i lasów oraz przykry zapach. Z problemem będzie się zmagać królewska para, księżniczka, kowboj, duszek i czarodziejka. Kto rozwiąże problem Brudlandii i czy bajka będzie mieć szczęśliwe zakończenie przekonają się widzowie sceny teatralnej dla najmłodszych.

Bajka wychowawcza z elementami profilaktyki higieny będzie bawić i skłoni do refleksji. Najmłodsi zrozumieją, jak ważne jest dbanie o czystość i do czego może doprowadzić niedbalstwo, zapominalstwo czy ignorowanie problemu. Może on przecież dotyczyć nawet królewskiej rodziny!

Na teatrzyk „W krainie Brudlandii” zapraszamy 16 września. Spektakl odbędzie się dwukrotnie o godzinie 11.00 oraz 13.00. Wstęp jest bezpłatny!

 

Regulamin do pobrania

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Mikołów ul. Gliwicka 3

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 19.30
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty