29.04.2017 Poznaj muzyczne przygody małpki i jaskiniowca

 

 

Czy dzielny jaskiniowiec dotrze do krainy słońca, a niesforna małpka nauczy się grać na gitarze? Tego dowiedzą się najmłodsi, którzy zasiądą 6 maja przed naszą teatralną sceną. Przedstawienie pt. „Z muzyką wśród zwierząt” odbędzie się w ramach cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”.

Na drodze do realizacji marzeń często napotykamy liczne trudności, sytuacje, które wymagają od nas ćwiczenia takich cennych umiejętności jak cierpliwość, wytrwałość czy spryt. W tych chwilach ważne jest wsparcie i pomoc ze strony przyjaciół. Twórcy spektaklu teatralnego pt. „Z muzyką wśród zwierząt” zabiorą najmłodszych na pełną wrażeń muzyczną przygodę.

Dzieci poznają historię jaskiniowca mieszkającego w krainie deszczu, który zapragnął wybrać się do krainy słońca. Podczas swojej wędrówki bohater poznaje wesołą, figlarną małpkę oraz sowę, która twierdzi, że krainę słońca może odnaleźć tylko zwierzę potrafiące ładnie śpiewać lub grać na instrumencie. Jaskiniowiec postanawia nauczyć małpkę grać na gitarze, jednak aby zdobyć ten instrument, muszą przechytrzyć niebezpiecznego lwa.

Dzięki pełnej humoru historii dzieci nauczą się, na czym polega współpraca, dlaczego należy rozwijać swoje talenty i że nie warto się poddawać. Znakomita gra aktorska, barwne dekoracje i kostiumy sprawią, że najmłodsi z łatwością przeniosą się w świat marzeń i wyobraźni.

Na młodych widzów czeka również wyjątkowy konkurs. Udział w spotkaniu będzie nagradzany pieczątkami, które maluchy mogą zbierać na specjalnej ulotce. Każdy, kto zbierze minimum 4 stemple podczas kolejnych przedstawień, będzie mógł odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Do którego kraju chcesz pojechać i dlaczego?”. Autorzy najciekawszych odpowiedzi zostaną nagrodzeni atrakcyjnymi upominkami. Regulamin zabawy dostępny jest na stronie www.auchanmikolow.pl.

Na teatrzyk pt. „Z muzyką wśród zwierząt” zapraszamy 6 maja. Przedstawienie będzie odegrane dwukrotnie - o godzinie 11.00 i 13.00. Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

 

Regulamin do pobrania

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Mikołów ul. Gliwicka 3

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 19.30
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty