04.04.2017 Przygotuj własnoręcznie kolorowe pisanki

 

 

Wszystkich tych, którzy szukają pomysłu na przygotowanie wielkanocnych dekoracji, Centra Handlowe Auchan w Katowicach i Mikołowie zaprasza na rodzinne warsztaty kreatywne, które odbędą się 8 kwietnia. Podczas zajęć będzie można wykonać wielkanocne pisanki, kurczaczki i zajączki. Wstęp wolny!

Pisanki są jednym z symboli zbliżającej się Wielkanocy, a w tradycji ludowej istnieje wiele sposobów i technik ich wykonania. Można je zdobić kolorowym woskiem, a potem barwić, malować lub oklejać różnymi materiałami.

Już w najbliższą sobotę podczas „Rodzinnych warsztatów kreatywnych” uczestnicy własnoręcznie stworzą oryginalne, kolorowe pisanki. Za bazę posłużą im styropianowe jaja, które potem ozdobią naklejkami, brokatem, piórkami, tasiemkami oraz kolorowym sizalem i rafią.

W trakcie warsztatów będzie można również ozdobić figurki kurczaczków i zajączków. Wykonane dekoracje będzie można zabrać do domu, żeby zdobiły świąteczny stół.

Wiosenne warsztaty kreatywne odbędą się 8 kwietnia w Centrum Handlowym Auchan Katowice przy Trasie Nikodema i Józefa Renców 30 w Katowicach oraz Centrum Handlowym Auchan Mikołów przy ulicy Gliwickiej 3 w Mikołowie. Zajęcia rozpoczną się o godzinie 11.00 i potrwają do godziny 17.00. Udział w warsztatach jest bezpłatny, a materiały zapewnia organizator.

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Mikołów ul. Gliwicka 3

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 19.30
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty